درود بر خدمات انقلابی اسلام!
ویدئوی تاریخی از جو ۵۷ در پاریس

یکی از سوررئال ‌ترین تصاویری که از روزهای انقلاب دیدم. داخل کلیسای سنت مری پاریس، تعدادی آخوند و دانشجو با نقاب های سرخ روی از اون پتو نقش ببری های وطنی نماز میخونن و شعار میدن «درود بر خدمات انقلابی

بیشتر بخوانید

حسن روحانی: پاندومی همان پانتومیم است

تو رو خدا ببینید عاقبت ایرانیان به کجا رسیده که یک آخوند شپشو بیسواد حقه باز شده رئیس جمهور این کشور هشتاد میلیونی. این ابله خیال می کند پاندومی دُم دارد. لابد پانتومیم هم عنصری است در جدول تناوبی مندلیف!

بیشتر بخوانید

اسرائیل: آزمایش دو داروی «معجزه‌آسا» در پی واکسیناسیون گسترده کرونا

نتایج تحقیقات گسترده عملی به روی میلیون‌ها اسرائیلی واکسینه شده در برابر کرونا ثابت کرده است که تنها شش صدم درصد از آنها ویروس کرونا گرفته، اما هیچ یک نیز دیگر به سختی بیمار نشدند.

بیشتر بخوانید

حمایت بیشتر پاسخ‌ دهندگان به نظرسنجی زمانه از بازگشت به برجام و محدودیت برنامه موشکی

اگرچه بیش از نیمی از پاسخ‌ دهندگان به نظرسنجی «زمانه» خود را حامی «فشار حداکثری» علیه تهران معرفی کرده اند، اکثریت پاسخ‌دهندگان موافق برقراری رابطه بین ایران و آمریکا هستند و از برداشته شدن منع سفر ایرانیان به ایالات متحده خشنودند. بیشتر آنها خواهان بازگشت فوری ایران به برجام هستند.

بیشتر بخوانید

بیش از «۳۰۰ روز» بلاتکلیفی و شکنجه دو دانشجوی المپیادی در زندان اوین؛ مقامات انکار می‌کنند

علی یونسی و امیرحسین مرادی بیش از «۳۰۰ روز بازداشت» را پشت سر گذاشتند. به گفته یک منبع مطلع آنان در حال حاضر در بند ۲۰۹ زندان اوین در وضعیتی بسیار نامناسب از نظر بهداشتی و رفاهی به ‌سر می‌برند.

بیشتر بخوانید