گفت‌وگو با خواهر لقمان سلیم منتقد ترور شده توسط حزب الله لبنان

لقمان سلیم اولین روزنامه‌نگار منتقد حزب‌الله نیست که در این کشور ترور شده است، او پیش‌تر گفته بود هر اتفاقی برای من و خانواده‌ام افتاد، رد خون من را از حسن نصرالله پیگیری کنید. گفت‌وگو با رشا سلیم الامیر، خواهر لقمان سلیم منتقد حزب الله

بیشتر بخوانید

کاوه شیرزاد: چرا غرب باید بدنبال محکومیت اسدالله اسدی مصونیت دیپلماتیک حکومت را لغو کند

در این ویدیو به مقامات غربی و افکار عمومی غرب توضیح دادم چرا باید بخاطر امنیت مردمانشان مصونیت دیپلماتیک، دیپلمات های جمهوری اسلامی در جهان را لغو کنند و چرا باید دیپلمات های ایرانی را از اروپا و آمریکا اخراج کنند.

بیشتر بخوانید

وزیر سابق راه: یک شبکهٔ فساد فراملی داریم که تجارت سالانه‌اش تا ۲۵ میلیارد دلار است

به‌گفته وزیر سابق راه، این شبکهٔ فساد «همه‌جا در پی منافع خوشان هستند» و «اگر برجام ایجاد می‌شود، بلافاصله با آن مخالفت می‌شود و مسیر الحاق به FATF هم کور می‌شود».

بیشتر بخوانید

طرحی برای یک صندوق ملی مجازی

لزوم ایجاد یک صندوق ملی برای کمک به براندازی و تامین مالی حرکتهای براندازانه سالها است که حس شده و بارها مورد بحث و گفتگو قرار گرفته و هر بار مشکلات ایجاد آن براندازان را به ناامیدی کشانده است. عدم

بیشتر بخوانید

امین وزیری از جلادان و شکنجه گران زندان اوین

امین وزیری معاون دادستان و دادیار ناظر بر زندانیان سیاسی که در دفتری در زندان اوین مستقر است یکی از جلادان و شکنجه‌گران و از چهره‌های ناقض حقوق بشر در ایران محسوب می شود.

بیشتر بخوانید

Pen Panel America: نسرین ستوده, ماندلای ایران (یکساعت- انگلیسی- با شرکت پرستو فروهر + پیام رضا خندان)

To mark the theatrical release of the documentary film NASRIN, PEN America and Ms. Magazine convened an online conversation and audience Q&A with the filmmakers and human rights advocates to discuss the importance of lawyer-writer Nasrin Sotoudeh’s work and the need to free unjustly detained political prisoners.

بیشتر بخوانید