آمادگی برای پاندمی بعدی

کسانی که اخبار مربوط به پاندمی کرونا رو دنبال میکنند مطلع هستند که اولا وقوع یک پاندمی از لحاظ علمی سالها قبل پیش بینی و هشدار داده شده بود (منجمله توسط بیل گیتس در موارد متعدد) و همچنین وقوع پاندمی از لحاظ علمی در آینده نه چندان دور نه محتمل, بلکه قطعی است.

بیشتر بخوانید

شاهزاده رضا پهلوی: رژیمی که از دنیای آزاد باج‌گیری می‌‌کند، به زودی سقوط خواهد کرد

شاهزاده رضا پهلوی: «تنها راه حل معقول برای نگرانی‌های امنیتی آمریکا و منطقه و مشکلات متعددی که ملت ایران از آن رنج می‌برد، حمایت از مبارزه برای رسیدن به آزادی و دموکراسی در ایران است.»

بیشتر بخوانید

برنامه اتمی رژیم ایران و نشست سرنوشت ساز رهبران اسرائیل: لازم باشد، با دولت بایدن نیز کشمکش می کنیم

در آستانه نشست روز پنجشنبه که بسیار اساسی و تعیین کننده خواهد بود، دست کم دو تیم از کارشناسان سیاسی و امنیتی اسرائیل اوراقی را تهیه کرده اند و نقشه راه اسرائیل در تصمیم گیری محسوب می شود.

بیشتر بخوانید

رزمایش ناگهانی نیروی هوایی اسرائیل در بخش شمالی کشور: هشدار دیگری به سپاه پاسداران و رژیم

این مانور بیشترین بخش تمرینی خود را در بخش شمالی کشور و نزدیکی مرزهای اسرائیل با سوریه و لبنان انجام می دهد. ولی تردیدی نیست که این رزمایش نیز حلقه دیگری از یک رشته اقدامات اسرائیل برای آمادگی به هدف حمله احتمالی به تاسیسات اتمی رژیم ایران می باشد.

بیشتر بخوانید

سعید مولایی که رژیم او را از مسابقه با رقیب اسرائیلی محروم کرد، به تل آویو آمد (+ کلیپ)

ورود جودوکار پرآوازۀ ایرانی، سعید مولایی به اسرائیل برای شرکت در مسابقات بین المللی جودو، با ابراز خرسندی عظیم در محافل ورزشی اسرائیل و همچنین مردم و رسانه های همگانی این کشور روبرو شد و آن را ضربه دیگری بر ستیزجویی های حکومت ایران دانستند.

بیشتر بخوانید