خاک بر سرت اوباما

ظاهرا اینها فراموش کرده اند که قبلا میگفتند ما غنی سازی را برای مصرف پزشکی و کشاورزی و روشنایی میخواهیم. برای اینگونه مصارف همان خلوص 5 درصد کافی است. البته ما می دانیم که انفجار نطنز آنقدر مخرب بود که اینها باید همه چیز را از نقطه صفر شروع کنند و میلیاردها دلار مجددا بریزند توی گلوی نطنز که یک پروسه زمانبر خواهد بود و لذا این ادعای آنها گزاف گویی است اما با این خبر بخوبی دم خروس شان از زیر عبای خامنه ای بیرون زد.

بیشتر بخوانید

نقش مهم بی بی سی در فاجعه 57

بعنوان یک شاهد زنده که لحظه لحظه های انقلاب ننگین پنجاه و هفت را از نزدیک دنبال میکردم و در شبانه روز اخبار رادیو بی بی سی را با دقت گوش میدادم حرفهای زنده یاد امیر اصلان افشار را تایید

بیشتر بخوانید

رسول نفیسی: با خرابکاری نطنز، اسرائیل وارد شطرنج ایران و آمریکا شد

در حالی که مذاکرات وین برای یافتن راه‌حل برای پروندۀ اتمی و لغو تحریم‌های آمریکا ادامه دارد، “خرابکاری” جدید در تأسیسات هسته‌ای نطنز باعث شد که خوشبینی‌های نسبی در مورد این مذاکرات از میان برود. خرابکاری نطنز حالا صورت مسئله را تغییر داده و دست ایران را در مذاکرات تا اندازه‌ای خالی کرده است.

بیشتر بخوانید

تجمع اعضای انجمن های بیماری های نادر در اعتراض به وضعیت واکسیناسیون

تجمع اعضای انجمن های بیماری های نادر نسبت به وضعیت واکسیناسیون در برابر بنیاد بیماری های نادر

بیشتر بخوانید

از جلوه‌ها و تجربه‌های جنبش دموکراسی‌خواهی در میانمار

ابتدا اینترنت را قطع می‌کنند. این تجربه را در ایران هم داریم. در میانمار چه می‌گذرد؟ مقاومت علیه کودتا چگونه پیش می‌رود؟ گفت‌وگو با تان لوین، روزنامه نگار مطلع از وقایع میانمار.

بیشتر بخوانید