پایین‌کشیدن بیلبورد خامنه‌ای و قاسم سلیمانی در بغداد به دستور الکاظمی

نصب تصاویر رهبران ایران در بغداد ضمن ایجاد تنفر شدید نسبت به حکومت تهران، خشم عمومی و انتقادات گسترده‌ای میان شهروندان عراقی علیه موضع ضعیف دولت نسبت به گروه‌های شبه‌نظامی وابسته به سپاه پاسداران ایران به همراه داشت.

بیشتر بخوانید

سیاست های پر ابهام امریکا در قبال خاورمیانه و ایران برای چیست؟

وزیر خارجه آمریکا می گوید: ایران دوباره به نقطه گریز برای ساخت سلاح اتمی نزدیک می‌شود بلینکن در مصاحبه‌ای با رادیو ۴ بی‌بی‌سی که روز پنجشنبه ۱۶ اردیبهشت‌ماه منتشر شد درباره مذاکرات وین گفت: ما جدیت هدف از لحاظ نیاز به بازگشت

بیشتر بخوانید

یک هفته از بازداشت منوچهر بختیاری گذشت

یک هفته از بازداشت همراه با ضرب و شتم منوچهر بختیاری در منزل شخصی خود توسط نیروهای امنیتی گذشت. مقامات قضایی-امنیتی کشور هنوز علت دستگیری آقای بختیاری را اعلام نکرده‌اند.

بیشتر بخوانید

بوی جوی فاشیسم آید همی

تصور کنید در قرن بیست و یکم، در یک کشور پیشرفته برق خانه کسی را قطع کنند بخاطر اینکه افکارش مخالف افکار رئیس شرکت برق یا وزیر نیرو باشد! چقدر چنین کاری مشمئزکننده و دور از انسانیت است؟

بیشتر بخوانید

“انتخابات” یا مشاطه‌گریِ جهل و جنایت؟
مسعود نقره‌کار

در حکومت اسلامی یکی از عرصه‌ها و صحنه‌های تماشائیِ معرکۀ شانه دادن‌های عمله‌های جباریت برای در قدرت نگه داشتن جهل و جنون و جنایت در نمایش انتصابات اسلامی ست. در این معرکه گیری حکومت اسلامی عوامفریبانه انتصابات اسلامی را به نام ” انتخابات” به روی صحنه می‌آورد و به خورد عوام الناس و جانیان و مفسدان با نقاب و بی نقاب می‌دهد.

بیشتر بخوانید