چرا دیگر خاورمیانه آش دهان سوزی نیست؟

اگر روزی نفت آنقدر اهمیت داشت که بخاطرش جنگ های خونین صورت می گرفت اما امروزه دو کالای استراتژیک دیگری در جهان هست که ممکن است بخاطرش جنگ و کششمکش جدی صورت بگیرد: یکی آب و دیگری قطعات پیشرفته الکترونیکی.

بیشتر بخوانید

خرابکاری جدید آمریکا: به جای داعش یک خانواده هدف قرار گرفتند، قربانیان: چهار کودک، دو دانش آموز، یک افسر ارتش افغانستان و یک مترجم ناتو!

امروز یک حمله پهپادی به انفجاری در یک منزل مسکونی در کابل منجر شد، مقامات آمریکایی ادعا کردند اعضای داعش که در شرف اجرای یک عملیات دیگر بودند را هدف قرار داده اند

بیشتر بخوانید

آیت الله سوسیالیست

گاهی فکر می کنم ما در چه نقطه عجیبی در تاریخ بدنیا آمده ایم که شاهد از پرده افتادن های پیاپی مدعیان دروغین مکاتب سیاسی و ایدئولوژی های مختلف هستیم. در فاصله ای کوتاه هم ذات ناپاک آخوندها برایمان روشن شد و هم پوچ بودن ادعاهای سوسیالیستها و مدعیان لیبرالیسم و دمکراسی.

بیشتر بخوانید

پرسش و پاسخ از لندن با بیژن فرهودی و همراهی فرزانه روستایی

فرزانه روستایی تحلیلگر مقیم سوئد به پرسش هایی در پیوند با تبعات سقوط افغانستان برای رژیم جمهوری اسلامی،چشم انداز حل مساله برجام ، بی مسئولیتی و عدم پاسخگویی خامنه ای در موضوع واردات واکسن کرونا و انتشار عکس ها و فیلمها از بدرفتاری ماموران زندان اوین با زندانیان سیاسی پاسخ می دهد.

بیشتر بخوانید