به تدبیر هر کار آسان شود

زمانی که سالها پیبش این داستان طنز را نوشتم هرگز فکر نمیکردم که زمانی به حقیقت بپیوندد و وزارت نیروی حکومت الهی فرمان صادر کند که برای مبارزه با خشکسالی و نزول باران در آن سازمان دعای نوزدهم صحیفه سجادیه

بیشتر بخوانید

دیدار جداگانه ترامپ از نیویورک

امروز همه روسای چند دوره قبل امریکا مثل کلینتون، جورج بوش و اوباما به همراه اسلیپی جو در مراسم یادبود قربانیان حادثه تروریستی 11 سپتامبر شرکت کردند اما ترامپ تصمیم گرفت قاطی آن زباله های سیاسی نباشد. به همین خاطر خودش جداگانه به نیویورک رفت که مورد استقبال مردم قرار گرفت.

بیشتر بخوانید

مدارک جدید از افتضاح اطلاعاتی آمریکا در هدف قرار دادن یک خانواده در کابل: «محموله انفجاری داعش» دبه های آب یک موسسه خیریه از آب در آمدند!

آخرین اقدام نظامی آمریکا قبل از تکمیل فرار از افغانستان شلیک یک موشک از پهپاد به یک خودرو در حیاط خانه ای در کابل بود، که بالاترین فرماندهان نظامی آمریکا رسما و صریحا ادعا کردند حامل مواد منفجره برای یک حمله قریب الوقوع داعش بوده و به همین علت هم یک انفجار ثانویه مرگبار روی داده است.

بیشتر بخوانید

پاسخ به یک سوال تکراری؛ چرا با توجه به این حجم از ویرانی و کشتار جاعش در ایران انقلاب نمیشود؟( بخش اول)

سالهاست این سوال مهم که در تیتر مطلب آمده ، ذهن کنشگران سیاسی و‌ مردم کوچه و بازار را به خود مشغول کرده است. براستی چرا حکومتی تا به این غایت بی لیاقت و فاسد و خونریز که دیگر حتی

بیشتر بخوانید

تظاهرات ایرانیان مقابل بی بی سی

بدون هیچگونه اغراق و بدون لحظه ای تردید، قاطعانه می توان گفت بی بی سی فارسی توسط وزارت اطلاعات رژیم تروریستی آخوندی مدیریت و هدایت می شود. باید راهکار قانونی پیدا کرد و آنها را بجرم مشارکت در قتل مردم به دادگاه کشانید.

بیشتر بخوانید