برگزیده های هفته در مشروطه

برگزیده های هفته در مشروطه

Health-Mag-End

اطلاعاتی درمورد «شهید» عبدالرضا شهلایی

فرمانده این گردان ضدهوایی کی بود؟ یک سپاهی بود شاید چند سالی از بقیه مسن تر نامش عبدالرضا شهلایی بود که او را برادر شهلایی صدا می زدند. یک آدم بیسواد و لات منشی بود که با چند نفر از سربازان و همقطاران من که آنها هم لات مسلک و بچه نازی آباد تهران بودند هر وقت به ستاد ارتش می آمد شوخی میکردند.
اطلاعاتی درمورد «شهید» عبدالرضا شهلایی

انحطاط و افول انسانیت در ایران

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در تازه ترین نشست خبری خود اعلام کرد: تاکنون 80 میلیارد بشکه نفت تولید کردیم و یک تریلیون دلار نفت را به فروش رسانده‌ایم البته هر چقدر به دور و بر خود نگاه می کنیم کمتر آثاری از فروش این حجم نفت در کشور ( در قیاس با سایر تولیدکنندگان نفت در منطقه) می …
انحطاط و افول انسانیت در ایران

فرصت طلایی برای حل مشکلی به نام جمهوری اسلامی

اگر در اسرائیل یک مرکز مطالعات استراتژیک وجود داشته باشد و شرایط را دو دو تا چهارتا بکند می بیند که حتی درصورت موفقیت آمیز بودن مذاکرات هسته وین، خطر موشکی این رژیم باقی می ماند. اگر مشکل موشکی را حل کنند، باز مشکل پشتیبانی رژیم از حماس و حزب الله را چه کند؟ بنابر این سیاست اسرائیل باید از تمرکز روی فعالیتهای اتمی رژیم به سمت نابودی رژیم تغییر کند و الان هم بهترین زمان برای این کار است.
فرصت طلایی برای حل مشکلی به نام جمهوری اسلامی

تاوان زرنگی و مفتخوری

چهار دهه گذشت. آخوندها فهمیدند که ادعای سیستم بانکی بدون ربا یک حرف مفتی بود که بالای منبرها می گفتند. اکنون خودشان وام های کلان از بانکها می گیرند و با آن سرمایه بانک خصوصی راه می اندازندو از همان مردم زرنگ سودهای کلان می گیرند. خود قوه قضائیه حکومت آخوندی از پولی که از شاکیان و متهمان بعنوان تضمین دعواهای حقوقی می گیرد و در حساب سپرده بانکی ریخته میشود سودهای بسیار نجومی عایدش میشود. همان ربا و بهره ای که روزگاری محاربه با خدا بود اکنون در تار و پود این حکومت و این ملت رواج یافته است و روز به روز شیره جان همان مردم همیشه زرنگ را می مکد.
تاوان زرنگی و مفتخوری
Email Marketing Powered by MailPoet